Sosyal Medya

71Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Seslichatlar

İnsanlarda bazen psikolojik olarak her şeyden ve çevredeki insanlardan bıkmışlık hali oluşur. Bu psikolojiden yeni insanlar ile tanışarak  kurtulunabilir. Arkadaş edinmek o kadar kolay bir şey değildir. Bunun için siteler vardır. Bu sitelerde istenilen türlerde ilişkiler bulunabilir.

Bazı insanlar yazmayı sevmez o yüzden bu sitelere yaklaşmazlar. Böyle durumlar için seslichatlar vardır.  Bu sitelerde bulunan arkadaşlar ile ister yazarak ister mikrofon ile bulunulan arkadaşla sesli konuşma yapılabilir. Bu sohbetin avantajlarından biri ise kullanıcılar konuşurken sesleri ile birbirlerine enerji yollayabilirler. Bu enerji ile konuştukları insanlara hem yakınlaşabilir hem uzaklaşabilirler. Böylece bu konuşma sayesinde arkadaşlığın gidişatı belli olur.

Kullanıcılar bu sitelerden buldukları insanlar ile arkadaşlıklarını aşka dönüştürebilirler. Bu siteler içerisinde evliliğe giden ilişkiler vardır. Bu site sayesinde seslichatlar ile konuşup kullanıcılar hayatlarının aşklarını bulabilirler.

Kullanıcıların bu siteye girmekten çekindikleri bir konu ise güvenliktir. Güvenlik için site kullanıcıların istemediği kullanıcı bilgilerini karşı tarafla paylaşmaz. Bu paylaşımların kararını site kullanıcılara bırakmıştır. Kullanıcılar sadece kendi istedikleri bilgilerini istedikleri kadar karşı tarafla paylaşabilirler. Buda sitenin güvenliğini arttırır.

Yazar : uzmanpanel
06 Kas Çar 13:44
31 Görüntüleme

Etiketler:


Gönder

Popüler Yorumlar